KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografi 8984022
nr 898 4022
Johan Bergmark
(f. 1969), Sverige
Fotografi, Charlotte Rampling, Johan Bergmark (f. 1969). Fotograferad på Grand Hotel Stockholm 2008 för Stockholms filmfestival, signerad av a tergo Johan Bergmark, C-print, 100x140 cm, ramad. Proveniens: fotograferad för Stockholms filmfestival, detta exemplar utställd på Berns Asiatiska
Kondition: inga anmärkningar
Johan Bergmark, svensk fotograf, född i Stockholm 1969.
måndag 9 juni 2014
kl 20:49:25